Starší dotaz #958

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, potřebuji poradit. S partnerem žijeme osm let v krásném vztahu, ale teď se vše obrátilo. Přítel se zamiloval do někoho s kým být stejně nemůže. Je ze všeho zmatený. Říká, že mě má rád, ale neví jestli chce se mnou zůstat. Trápíme se tím oba, protože ho nechci ztratit. Vím, že potřebuje čas aby si vše srovnal a rozhodl se. Jen nevím jestli mu mám dát najevo co cítím nebo ho nechat a čekat jak vše vyplyne.Bydlíme společně s jeho maminkou a uvažuji o tom najít si byt a odstěhovat se, aby si vše mohl srovnat, ale nevím jestli je to zprávný krok. Nechci udělat chybný krok. Děkuji za radu. P

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Petro, máte-li sílu a odvahu nalézt si své bydlení, je to krok dobrým směrem. I vám držím palce v nelehkém období.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.