Starší dotaz #964

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Prosím o radu.Je mi 43 let a mám 3 leté a 12 dítě a ještě 2 dospělé děti.Mám v sobě zvláštní strach.Moje matka zemřela na rakovinu ještě velmi mladá a otec na tom zdravotně není také dobře a já se neustále bojím o své zdraví.jak mě něco začne bolet,už se nervuji a přemýšlím o tom že můžu umřít jako mamka a co bude s malým synem a dcerou atd.Už to dochází tak daleko,že chodím po různých vyšetřeních a doktorech a každý mi něco najde a dostanu léky a já se zase hrozně vynervuji že jsem těžce nemocná,takový velký vnitřní strach. Moc mě to trápí,také hlavně kvůli dceři,která se o mne bojí a můj zdravotní stav jí velmi trápí.Možná,že je někde pomoc a můj problém se dá řešit jinak než trávit čas u lékaře, ale nevím kde a proto Vás prosím o radu.slyšela jsem i o Kineziologii ale nevím,jestli je to to pravé.Myslíte že by se pro mne našla nějaká rada ? Děkuji Eva

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Evo, pro vaši starost považuji kineziologii za nedostatečnou. Chcete-li kontakt na léčitelku, která pracuje komplexně, systematicky, kontaktujte mne telefonicky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.