Starší dotaz #965

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,mám dotaz ohledně změny chování partnera(manžela).Žiji s manželem (46let) ,10let ze vztahu se nám narodil chlapeček (3roky).Poslední dobou si s partnerem nerozumíme.Když chci problémy probrat tak je svolný ,ale vždy naše debata končí neúspěšně.Manžel byl vždy spíše kliďas ,já jsem výbušnější povaha ,ale mám tu vlastnost ,že dokážu přijít po hádce se usmířit atd.Manžel je teď naopak výbušný nedokáže uznat svoji chybu.Řekl mi že byl moc hodný až blbý a vždy při hádce "srazil paty a mlčel a že teď to tak nechce"Takže teď srážím paty já,protože v mém věku (40let)mě už věčné dohadování nebaví.Když se zeptám ,jestli má nějaký problém(pracovní,nebo jiný) řekne ,že je v našem vztahu spokojený a ,že mě miluje.Myslím intuitivně ,že nějak neumí stárnout,ale to on nepřizná.Můžete mi prosím poradit jak tuto sitaci řešit.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

S láskou a úsměvem.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.