Starší dotaz #966

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Mám manželský problém. Někdo mě pomocí SMS upozornil na nevěru mé ženy. Vše jsme si vysvětlili, ona tvrdila že to byla spontaní nepřipravené atd. Vždy jsem jí tvrdil že může k tomu dojít a že nejsem ten kdo by kvůli tomu rozbíjel rodinu, že máme volný vztah a kvůli občasným výletům si ho nezkazíme. Bohužel postupem času přicházeli zprávy o tom, že vše bylo předem důkladně naplánované, že se pomocí počítače scházeli několik týdnů, psali si erotické zprávy apod. To vše mi také vysvětlila tak, že je to hra, že jí baví ho provokovat jak bude reagovat. Dobrá uvěřil sem jí. Bohužel pořád si myslím, že mě tahá za nos. Stále mi tvrdí, že mě miluje, že se s ním dávno rozešla po mailu, že už mu nepíše a že pro ni on nic neznamená. Jenže jakmile zapomněla heslo ke schránce, která ho k němu poutala, tak posmutněla byla agresivní a její nálada se zhoršila. Nedělal nic jiného, než celý večer se snažila přijít na zapomenuté heslo, strašně jí to trápilo. Ihned ráno to zkoušela znova. Jakmile sem jí poradil jak k danému heslo přijít, tak si ho nechala poslat na správnou adresu. Když už se dostala do schránky tak najednou ožila má dobrou náladu a tváří se jako andílek. Mám prostě pocit, že jí stále k němu něco táhne, něco co doma nemůžu nabídnou. Možná je to chvilkové, ale možná taky na delší dobu. Je to muž starší než já a nebydlí zrovna blízko, ale myslím si že když s ním chatuje nebo si píše, prožívá něco co se mnou prožít nemůže. SMSky mu posílá stále (pořád jí chodí nové a nové a normálně nechodily žádné) a e-maily asi také. Zařekl jsem se kdysi, že jí poštu prohlížet nikdy nebudu ani mobil a to dodržují. Já jí v tom neomezuji, jenom nevím jak to dopadne. Snažím se jí být co nejlepší manžel a pomoci jí v čemkoliv si řekne. Bohužel někdy to narazí z její strany na nepochopení a spíš si připadám, že dolízám tam kde nejsem vítán. Předpokládám, že my spíš poradíte navštívit přímo osobně manželskou poradnu. Já už se tam chystám asi 2 týdny, ale stále nemám odvahu. Nechci jí spoutávat chci aby byla volná, ona tvrdí že se vždy za rodinou vrátí a já ji v tom věřím. Myslím si že asi je problém ve mě, že se nedokážu vyrovnat s tím, že momentálně nejsem číslo jedna.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

To chápu. Pokud manžel nedělal nic, čím by si zasloužil, aby byl č.2, je to politovánihodná situace. Ale doporučuji slyšet slova ženy, že vás miluje….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.