Starší dotaz #968

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, máme 2letou holčičku. Celý den je v pohybu a moc toho nenasedí, jen když ji něco hodně zaujme. Když jdeme do města, většinou se jí něco nelíbí, nechce se držet za ruku, pořád utíká a je jí jedno, jestli jdeme za ní, v obchodech vše bere a když jí řekneme ať to nedělá nebo ji vezmeme za ruku, tak se začne vztekat a pokrčí nohy, tak že na uchopené ruce vysí. A když si ji vezmu, tak chce dolů a ječí. Vůbec nezabírá vysvětlování, že se to nesmí ap. Nechceme jí dávat na zadek, dá se dítě nějak zklidnit? Když nechce chodit za ruku, máme ji nutit ? Nedá se s ní nikam jít když pořád utíká, tak se bojíme. Jak ji naučit aby šla s nami. Ďekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá ?, upozornění, že překračuje hranice, lehkým plácnutím na zadek, je generacemi osvědčené. Dvouleté dítě tomu rozumí snadněji než sáhodlouhému vysvětlování. Bylo by užitečné nafilmovat vaše výchovné reagování a rozebrat to s psychoterapeutem – což bude konkrétní informace přímo pro vás (ne jako přes email). Dále je možné zkusit homeopatického lékaře – slyšela jsem o dobrém výsledku v podobném příběhu. Zjistěte si informace o tom, co je mezi vámi (nejlépe u psycholéčitele)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.