Starší dotaz #97

anonym Personál zeptal se před 16 roky

ja uz to fakt nevydrzim :( ja uz mam fakt dost..matka na me porad jen rve a vse mi zakazuje..nesmim se stykat s kamarady,nesmim chodit ven..dokonce uz ani s kosem nesmim..musim sedet doma..je uz jedno co delam ale porad na me rve ze jsem idiot,zasranej hajzl atd..a to ja musim trpet kazdy den..chci umrit!!uz to nevydrzim!uz toho mam opravdu dost..porad na me jen a jen rve! porad! a sproste! dyt ja cele dny jen probrecim!:( chci utect z domova nekam pryc ale mam strach ze by me potom zbila!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá P., můžete svému otci napsat dopis a v něm vyjádřit lásku a pochopení pro něj i pro matku a napsat váš pohled. Ale je zcela na rodičích (a zvláště, když jste již dospělá), jak svůj život žijí. A pro vás je důležité toto přijmout jako fakt.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.