Starší dotaz #970

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, můj problém se především týká mých rodičů,ale pochopitelně dost zasahuje i mne. Moji rodiče jsou spolu 30 let.Můj otec je alkoholik.Nikdy se s tím neléčil, nechce ani slyšet.Moji mámu to pochopitelně trápí.Chtěla by od něj odejít, ale bohužel nemá kam.Táta už ji několikrát i vyhodil z domu,ale ona se bojí,co tomu řeknou lidi atd. Vygradovalo to až před pár dny, kdy ji prý otec v záchvatu zuřivosti začal škrtit a sprostě nadávat.To už byl vrchol.Mám o mámu hrozný strach.Já sama už snimi nebydlím. Máma by samozřejmě mohla jít ke mne do baráčku,ale obě víme,že by to nedělalo dobrotu, ale jiné řešení není. Mne hrozně mrzí,že to mezi nimi došlo tak daleko. Tátu za to vše nenávidím, na druhou stranu, když je střízlivý,tak je v pohodě.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Evo, vy i máma znáte situaci nejlépe… proto jistě naleznete nejlepší řešení, at samy nebo ve spolupráci s konzultantem (chcete-li obě situaci řešit). A nezapomeňte, za každý je zodpovědný za svůj život, za mámin nejste zodpovědná.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.