Starší dotaz #973

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobry den je mi 37 let mam uz dva syny s predchoziho manzelstvi mam pritele a chteli by jsme miminko ale ja se toho bojim vzhledem k veku a ze je o7let mladsi. posledni dobou mam uskost brecela bych chtela bych byt jen s nim zarlim a neumim se s nim ve spolecnosti bavit; bojim se aby mi neudelal to co minuli muz ikdyz v srdci vim ze by mi to neudelal ale neco je ve me a ja se stim neumim vyporadat .jinak sebevedomi ma vim ze se muzum libim ale me prijdou ze by chteli kazdou a jen jedno.meli byste vedet ze nevlastni otcin me v detsvi zneuzival treba i to je ve me ta chyba

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá A., oravdu myslíte, že vaši starost vyřešíme korespondenčně? Já si to nemyslím. K žárlení – užívejte toho, co je ted, protože budete-li i nadále žárlit, o muže brzo přijdete. Než si pořídíte společně miminko, bylo by dobré vztah a sebe stabilizovat. Spolupracujte pravidelně s psychoterapeutem. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.