Starší dotaz #978

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobry den, mam vztah s muzem o dost starsim nez jsem ja. je rozvedeny a bezdetny. nachazime se v situaci velmi intenzivniho prozivani, kdy jeden bez druheho nemuzeme byt. Vzajemne na sebe zarlime, pricemz on ma az paranoidni stavy, ktere od neho zacinam postupne prebirat a nahlizet na nej v podobnem svetle. uz 4 mesice u nej svym zpusobem ziji, ac nemam od jeho bytu klice, chovam se temer jakobych chodila domu. on prisel, a to jiz podruhe, s myslenkou, ze bychom se od sebe meli na nejaky cas odloucit, abychom na sobe tak nezdrave nelpeli. zda se mi to celkem rozumne, ale nejsem schopna se s nastalou situaci citove vyrovnat. netusim, co se deje v hlave meho partnera a rada bych Vas pozadala o nejake stanovisko, ktere by mne dalo nahlednout na problem a pokud mozno se z neho nehroutit. mockrat dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Kristýno, chování vašeho přítele na mne působí nevyrovnaně. To, že je starší neříká, že je vyzrálý, že je pro opravdový vztah připravený. Chcete moje stanovisko, tak vám ho napíšu: nepůsobí jeho chování na mne dobře, dává tušit dost problematický vztah. Asi se od něj nyní nedokážete odloučit, ale začněte váš vztah pozorovat více s nadhledem a věcně. Také držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.