Starší dotaz #980

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,obracím se na vás s velkou prosbou,prvního syna jsem bohužel nemohla kojit z duvodu laktační psychozy-sama nevím co to se mnou bylo,ale malemu bych nikdy neublížila,slyšela jsem hlasy atd…leky jsem brala cca3týdny,z toho jsem byla 4dny na psych.klinice,abych se dokázala postarat o maleho leky jsem vysadila a poté se cele dny starala o maleho,nyni je mu skoro rok,leky žadne neberu,planujeme druhe ditě a chci vědět co dělat??moc bych chtěla kojit bude to možné??je možne se domluvit,že kdyby se něco dělo ihned za svou psychiatričkou??nebo existují nějake leky,při kterých by se dalo kojit??prosim odpovězte,chtěla bych v tom mít jasno,nashledanou

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá mamino, kdybyste byla z okolí, bylo by užitečné se sejít a probrat situaci s detaily, které na internetu nezveřejnuji. nedojde-li k naší schůzce, bylo by dobré, abyste vyhledala svou psychitričku a probrala s ní váš stav z jejího pohledu. Hodně štěstí.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.