Starší dotaz #981

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, je mi 24 let, jsem narozená ve znamení raka. S "přítelem" jsem tak nějak spolu 3 roky. V uvozovkách proto, že jsme spolu v podstatě uplně nikdy nechodily…i když to tak vypadalo, i jsme se tak k sobě chovali.Přijde mi , že on sám moc neví co od života chce (i když mu je už 30 let), také trpěl dlouhodobými depresemi a tak mi nikdy nechtěl nic slibovat.Přesto vím, že se máme stále rádi. Ted bere lehká antidepresiva a musím říct, že mu to hodně pomáhá. Prostě sme se dohodli, že tak nějak spolu budeme a uvidíme. Toto léto bylo absolutně báječné, choval se ke mně krásně až do posledního setkání. Byli jsme u jeho kamaráda na malé zahradní párty. Vše bylo naprosto fajn, plánovali jsme další společný týden atd. Poté však na něj začal působit alkohol a tak jsme se rozhodli odjet domů. Po cestě však začal být více než opilý, celá tramvaj musela poslouchat jeho opilecké kecy. Začal se tam rozčilovat nad problémy světa atd. Dělala jsem že ho neslyším a on se začal domnívat , že s ním nesouhlasím a už to ho kapku rozdráždilo. No prostě styděla jsem se za něj jako nikdy v životě. Když jsme vystoupili, už sem to nevydržela dala mu facku a řekla at už konečně drží hubu. A to byla asi ta poslední kapka. Než jsme došli ke dveřím, řekl at vypadnu a že mě už nikdy nechce vidět. Že už ty kecy aspon nebudu muset poslouchat. A tak mě v noci nechal na ulici (nejsem ze stejného města) takže sem se v podstatě neměla jak dostat domů. Byl uplně jak se říká "na šrot", ale vím že to ho neomlouvá. Ted je to tři dny co se neozval….a začínám se bát, že to snad myslel vážně. Já se mu ozývat nechci, protože myslím, že by si měl sám uvědomit, že dost přestřelil a ne abych já "přilezla". Děkuji za radu…..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Situace je v tzv. akutním stavu, tzn. změnit se může za dne na den… Obecně máte pravdu, že by na svůj stav pod vlivem alkoholu hrdý být neměl… a omluvit se min. za to, že vás nechal na ulici. Chcete-li můžete mu poslat jednu sms, takový neutrální dotaz… nebo sdělení, jak vám je…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.