Starší dotaz #99

anonym Personál zeptal se před 16 roky

DObry den,mila pani Roveno, chtěla jsem se zeptal, jestli jde najit nějakou duševni rovnovahu. Před 7 lety mi tragicky zahynul syn, těžce se s tim vyrovnavam, ale mam malou vnučku a chci byt naprosto v pohodě někdy se mi to daři víc, někdy mín. Nyni mam problém i s mým dlouholetým přitelem, nějak jsme si přestaly rozumět. S dcerou už vůbec nekomunikuji, našla si přitele o 24 let staršiho s 5letým synem ve vlastni péči a je hrozny. Mala je většinou u mne, to je dcery dcerka a tatinek neznamy. Mam pocit, že všechno jsem to zavinila ja, že jsem udělala ve výchově nejakou chybu. Ctěla bych vztahy se svými nejbližšimi nejak zvládnout a nedaři se, je na to nějaka rada, jak na to, asi ne, přesto se ptám.Mockrát děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Martine, nerozumím zcela vaší somatické diagnóze. Jedná-li se však z velké části o psychosomatické potíže, v oblasti psychiky se jedná o panické stavy, které lze psychoterapií opravdu řešit. Doporučuji vám, abyste tyto potíže vzal jako výzvu a našel odvahu, sílu k návštěvě psychoterapeuta a pravidelné spolupráci s ním po nějaký čas.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.