Starší dotaz #994

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, vím, že sem většinou píší lidé, kteří mají vážný problém. Ten můj není až tak závažný. Spíše by mě zajímal názor někoho cizího a nezaujatého :). Je mi 18 let a ne a ne najít nějakého kluka. Vím, zní to skoro jako trápení nějaké puberťačky, ale já nevím…asi je někde chyba. Jenom nemůžu přijít na to kde. Zajímalo by mě, jaké to může mít důvody, případně, co trochu pozměnit. Děkuji za pozornost :).

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Janule, ráda bych ti odpověděla něco konkrétního, protže si nemyslím, že by tvoje starost nebyla důležitá. Potřebovala bych tě ale znát osobně – jsi komunikativní? usměvavá? upravená? chodíš do společnosti? chodíš na ta správná místa? umíš koketovat a svádět? Prober svou otázku s kamarádkami – oni tě znají… Uč se od šikovných kamarádek…Hlavně žij přirozeně, někdo potká svou první lásku dřív někdo déle – ono něco silou neutlačíš…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.