Starší dotaz #999

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, dnes jsem konečně pochopila, kde se vzaly moje problémy. Pochopila jsem konečně, že za všechny problémy, které nás každodenně vyčerpávají, si z obrovské části můžeme sami. Tohle tvrzení jsem slyšela mnohokrát, říkala si, že na něm asi bude něco pravdy, ale teď už vím, že je to opravdu tak. Sami si vytváříme svoje myšlenky stále pořád dokola ve stejném stereotypu. Pokud jsou negativní máme obrovský problém. To je můj případ. Teď vím, jak to je, ale nevím, jak tu negativitu a strach odbourat. Taky vím, kde to vzniklo, moji rodiče tak přemýšlí, takže je jasné, že jsem si to přinesla od nich. Chtěla jsem vás proto poprosit, jestli nevíte o něčem takovém, co by mi pomohlo tyto návyky odbourat. Děkuji za vyslechnutí.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jančo, toto není moc vhodné téma na konverzaci na netu. Takže zjednodušená odpověď: 1. myšlenková sebekázeň – náhrada negativ za pozitiva 2. očisty (emocionální + energetické) A je moc sympatické, že jste za sebe vzala zodpovědnost.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.