absence-sexualniho-libida

Tereza zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den mám dvouletý vztah s přítelkyní a největší problém v našem vztahu je sex přesněji nedostatek sexu. Přítelkyně by mohla neustále, ale já už přes rok nemám na sex ani pomyšlení ani chuť ani touhu. První rok jsem s tímto neměla žádný problém. Sex mi absolutně neschází. V našem vztahu je to jediný problém, který nás dokáže rozhádat až do extrému. Trápí mě, že své přítelkyni nemohu dát uspokojení, které potřebuje. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

MIlá Terezko,
bylo by vhodné téma pojmout šířeji – to znamená pracovat s cítením vlastního těla a tela partnerky – učit se vnímat – doteky, pocity. Dopřát si vnímání sebe sama – i pocity máme v těle každý den – pocítit k sobě laskavost … S přítelkyní se u mne můžete zastavit na konzultaci, probereme to ze široka … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.