adela

Adéla zeptal se před 3 roky

Dobrý den,poslední asi půl roku jsem začala strašně žárlit.Nikdy jsem taková nebyla.Jsme s přítelem 2 roky a vim,že je mi věrný..ale jde o to,že žárlim i na to,když projíždí seznam.cz a podívá se tam na různé titulky v podobě \\\“ Slavná modelka se svlékla..\\\“ a pod..no a stropím strašnou scénu.Vůbec si nedokážu vysvětlit moje chování.Když mu řeknu,ze mi to vadí,akorát se strašně pohadame.Přítel je dost výbušný a nerad něco řeší.No při představě že kouká na jiné ženy byť jen na inetrnetu,protože v reálném životě nemá šanci se moc s jinými potkávat …a celkově,strašně dlouho trvalo než me do svého života jako zenu prijmul.Byl to takovy samotář..Už nevím jak tu moji přehnanou žárlivost řešit..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Adelko,
překvapuje mne, že nejste natolik soudná a že své žárlivecké věty si nenencháte pro sebe – vždyt jsou nedůstojné – to necítíte? 
Jaké je řešení – nevím, možná to souvisí s tím, jak dlouho jste čekala na to, že vás přijal… nebo co v tom vztahu ještě vnímáte … to by bylo vhodné odblokovat a zavnímat, jak to máte se svou vlastní sebecenou …
https://rovena.info/zarlivost.html 
Přeji vše dobré a můžete se objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.