Agresivní chování po odmítnutí

Eva zeptal se před 3 roky

Dobrý den, měla jsem kamaráda s „výhodami“, typického alfasamce, nesnesl když mu žena oponovala nebo ho dokonce odmítla. Asi před měsícem jsem to po roce a půl skončila, protože jsem si řekla, že už toho bylo dost. Když požil alkohol, nelíbilo se mu, když mě viděl s jiným mužem, byť to byl jen kamarád, jeho chování se postupně stupňovalo, dělal si na mě přehnané nároky, občas na mě byl mírně při sexu hrubý, jakoby se snažil si vynutit dominanci a mě chtěl záměrně dostat do submisivní pozice a na veřejnosti se ke mně choval jako kdybychom byli spolu, i přesto, že jsem mu důrazně říkala, že je to jen mezi námi a nechci aby to věděl někdo jiný…že mezi námi není nic jiného než sex.. když vystřízlivěl a já se ho ptala, proč to dělá, tak mi řekl, že ví, že jsme jen kamarádi, nic ke mně necítí a že jsme jen kamarádi…Před třemi dny to v jeho bytě z ničeho nic vygradovalo v agresivní útok na mou osobu, kdy byl úplně mimo, házel se mnou po celém bytě, držel mě opakovaně pod krkem, škrtil a zdvihal do výšky, několikrát mě hodil na postel, násilím mi roztahoval nohy a svlékal se, při útoku mi opakovaně šeptal do ucha, že mě nikam nepustí, že tam budu s ním, že mám klidně zavolat policajty, že si to odsedí apod, byl úplně smyslů zbavený, mám nějaké zranění, nic vážného, naštěstí dělám bojové sporty a bránila jsem se. Skončilo to příjezdem policie a záchranky, protože od vzteku rozbil rukou skleněné dveře a způsobil si vážné zranění ruky. Když vystřízlivěl, všechno co dělal jsem mu popsala, no nebyl schopný mi říct proč to udělal, prý si nic nepamatuje…Proč se takhle ke mně chová když sám říkal, že ke mně nic necítí?? Já jsem mu vždy dávala jasně najevo, jak to mezi námi je a myslela jsem si, že to chápe, tedy aspoň mi to tvrdil..Děkuji moc za odpověď

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.