Alkohol

Pavel zeptal se před 2 roky

Dobrý den, jsem závislý na alkoholu a dost se za to stydím. Nejsem schopen jít k lékaři a přitom vím, že už to takto dál nechci.
Mohu požádat o radu co dělat, když mě přepadne chuť se napít?
Moc děkuji Pavel

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlý Pavle,
nevím, v jakém stavu a stadiu se nalézáte… nejduležitější je vule… mužete si vyhledat skupinu anonymních alkoholiku – to si myslím, že by vám pomohlo – ono sdílet své potíže a vyslechnout jiné, jak se potýkají s podobným, bývá inspirativní a motivující …  víc vám radit nebudu, protože je to skutečně běh na delší trat … tělo musí zapomenout na to, že mu to chutná …  proto není možné jen si loknout …. ještě doporučuji, přestat se za to stydět – mrkněte na https://www.ceskatelevize.cz/porady/10090925908-vsechnoparty/221544160050033/video/872283 – Bohumil Klepl

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.