Alkohol a prášky

Michal zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,
Přítelkyně popíjí víno v podstatě od té doby co s polu žijeme ( 5 let a máme 3 letého kluka ) nikdy jsem v to neviděl problém dát si skleničku vína, ale před půl rokem měla panickou ataku a od té doby bere antidepresiva. ( Což by asi pít neměla teda podle mě)  Když je ji na to zeptám, řekne že skleničku si prý může dát. Jenže ona to už není jen sklenička cca 1litr denně a snaží se to přede mnou schovávat. Prosím vás jak mám tuhle situaci řešit co mám dělat… Když si o tom promluvíme tak mi uzná pravdu, den dva se drží a pak zase nanovo. Moc bych jí chtěl pomoct, miluji ji a náš syn potřebuje zdravou mámu. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.