Bez jména

Kateřina zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, seznámila jsem se svým partnerem cca před rokem a půl. Partner se ke mě po chvíli nastěhoval. Za nedlouho přišlo agresivní chování vůči mě, protože u mě zůstali kamarádi asi o půl hodiny déle a on nemohl spát. Seděla jsem, přišel ke mě a začal mě urážet a rozbíjet moje věci. Potom mi dal facku, škrtil mě a vylil mi na hlavu zbytek vína. Hodně se omlouval a neměl kam jít, na druhou stranu jsem tak jako jeho už dlouho nikoho neměla ráda. Tak jsem to přešla. Chvíli byl klid a potom to přišlo znovu, žárlil, nečekaně přijel z práce a já ho viděla, když sem venčila psa a bála jsem se jít domů. Když sem přišla, tak mě x hodin urážel, nadával, obviňoval z nevěry až sem mu jí přiznala i když sem ho nikdy nepodvedla.  Byla mi hrozná zima a chtěla jsem jít spát. Tahal mě za vlasy, napřahoval se s nabíječkou, abych se ho bála… A já se bála hodně… Převrátil byt naruby a chtěl mi zlomit mobil, vrhla jsem se po mobilu, když to nečekal. Shodil mě na zem a udeřil mě tak, že jsem si prokousla horní ret. Nakonec sousedi zavolali policii, protože jsem utekla před panelák. Řekl, že by se tak nikdy nezachoval, kdybych normálně včas přišla domu, že mi koupil i kytku a byla to pravda. Ale já se bála, že přijde to, co přišlo minule, tak jsem přijít nechtěla… Jednou napadl i mé kamarády, když mě doprovázeli domů z diskotéky, neměl důvod žárlit. Jednalo se o mojí kamarádku a jejího přítele. Já vím, že když to takhle napíšu, tak je nepochopitelné, že se ptám, zda máme spolu zůstat. Je šance, že by se agrese dala nějakým způsobem odbourat? Píši tu jen ty nejhorší věci, ale také umí být milionoví. Je na mě hodný, snaží se mi pomáhat, pomůže mi uklidit, donese dárek a potom přijde takové chování. Neříkám, že na tom také nemám svůj podíl viny. Psal mi bejvalej, tak žárlil, ale já mu ani neodepisovala. Je mi 25 let a jsem bezdětná, tak jsme se šli s holkama pobavit, ale nikdy jsem mu nebyla nevěrná… Taky mi už ulítlo sprosté slovo, když mě stále urážel, taky jsem mu rozbila mobil, když mi rozbil skříně, dveře a nádobí. Už jsem to prostě nevydržela… Nejhorší je, že ho mám pořád tak moc ráda. Přála bych si mu pomoc a vše špatné smazat. Nebo alespoň na tom pracovat… Jenže jde to vůbec? Nevím, zda jsou za tím například drogy… Dříve s tím problém měl… Také neměl úplně lehký život. A vše vím, že bych měla být trpělivá, méně ho provokovat a méně se svěřovat kamarádkám, protože to nesnáší… Tak prostě vůbec nevím, co mám v téhle situaci dělat… Proto jsem se obrátila na vás…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.