Hannah zeptal se před 1 měsícem

Dobrý den, jak poznám deprese? mam bratra 26 let, jsou dny kdy je zavřeny třeba 3 dny ve švem pokoji, na tu mamku je hnusný skoro pořád. Bratr bydli jen s naší mamkou.rodiče jsou rozvedení a mam strach ze rozvod na nem zanechal svoje. Na mamku je hnusný, chodi do prace, Kde mi poradi? Jak poznat co mu je když on sám to říct nechce?jak zlepšit jeho vztah k mamce? nadává ji zbytečne, se všemi se baví skvele.ale pak zase otočí, temer nejí. Pak jsou dny kdy je vesely, udělá co je potřeba …
Děkuji moc

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

Milá Hanah
uff – 26 let – to je dospělý muž …. sice chápu, že jako sestra k němu máte vztah a přála byste si, aby vztahy v rodině byly harmonické … ale … – já bych si přála více deště a zelenou trávu…. a taky nic…
Jinými slovy – nezbývá než respektovat to, že on je dospělý a tedy samostatná jednotka – zrovna tak mamka – řešení tedy není na vás….
http://www.cmhcd.cz/stopstigma/beckova-stupnice/ – to je odkaz ohledně depresivity 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.