Bývalý manžel

Ludmila zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřebovala bych názor, někoho nezúčastněného… Jsem 9let rozvedená, bývalý manžel se o deti nestará, alimenty platí jak se mu líbí  atd. Dnes je červenec a děti neviděl od ledna. Podotýkám, že mu nebráním, ale neustále se vymlouvá,že nemá čas. Tento měsíc bude dceři 18 let a tu si vzpomněl, že by na ni převedl auto,ale používal ho sám pro sebe. Bývalý manžel má trvalý pobyt na úřadě, práci má, ale věčné něco neplatí. Dcera na sebe převést auto nechce, takže na ní její otec řval že ho bude poslouchat. Neustále citové vydírá, něco chce , přitom na ně nemá čas, k narozeninám nebo Vánocům jim nic nedá..Jelikož umí být pěkně arogantní, vždy jsme mu pomohli, aby byl klid. Nicméně už mě to ničí a kdybych toho člověka do konce života neviděla, oddechnu si. Nevím, co mám dělat..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Ludmilko,
je prvně jaké jsou možnosti v tom, co dělat? Nevím, jaké varianty zvažujete v konkrétní situaci….
doporučuji nějak se porovnat s tím, že je to otec dětí a že občas se nějak někde vyskytne … Můžete v sobě pojmenovat všechny pocity, které ve vás vyvolává … a s nimi pracovat třeba technikou EFT – pocity bývají docela komplexnější než se na první pohled zdá  …  od ledna do července  jedenkrát, to není zas tak moc… Děti jsou už patrně větší, nechte na nich, jak se bude jejich vztah vyvíjet. Dcera si dokázala říci, že nechce na sebe auto, které by on používal…  
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.