bývaly přítel

Petra zeptal se před 2 roky

Dobrý den potřebovala bych poradit s bývalým přítelem jsme se rozešli už před rokem. Ikdyž spolu nežijeme dost semnou manipuluje.Pokud je všechno tak jak chce on je všechno v pořádku. Když řeknu svuj nazor na cokoliv co se mi nelibí ať už chovaní , jednaní žádaní o pujčení peněz (pujcění které samozřejmě vratí) pokud nesouhlasím z milého a normalniho člověka se stane agresor at už slovně nebo fyzicky nikdy jsem to nikde nehlasila ani mi nikdy nepodepsal žadný papír o pujčce. Tento měsíc jsem už od něj dostala pěstí nehlasila jsem to opět po pár dnech mě kontaktoval a sypal si popel na hlavu pujčil si ode mě peníze s tím že jak mu přijde vyplata na účet tak mi to vrátí domluvili jsme se tak (samozřejmně jen ústně¨) že tu částku přepošle ne na muj účet ale na účet majitele od kterého  mám pronajatý byt . platbu poslal ukazal mi internetové bankovnictví jenže vzápětí na to tu transakci zrušil  a já zjistila že hraje online sazku a celou svou vyplatu i ty mé peníze prohrál. Zjistila jsem že si behem měsíce vyřídil asi 4 pujčky.Poradí te mi mohu podat trestni oznamení na policii kopii s internetového bankovnictví jeho mam jako důkaz i sms  kde píše že mi je chtěl vrátit ale když jsem to začala řešit s jeho mamkou tak at na ně zapomenu dekuji za radu 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Petro, 
můžete podat trestní oznámení – uvidíte, jak to dopadne… 
Taková rada: pujčuji jen tolik, o kolik si mohu dovolit přijít… když půjčujete, nikdy nemáte jistotu, že se vám to vrátí, s tím je u pujček třeba počítat.
Druhá rada – v podstatě s ním přerušit kontakt na tak dlouho, dokud neodvykne pocitu, že jste jeho dojná kráva … (možná na vždy)
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.