Bývanie s expartnerkou

Iva zeptal se před 2 roky

Súčasný partner žije stále v jednej domácnosti s expartnerkou. Vzhľadom na to,že boli spolu 15 rokov, dom majú na polovicu. Chápem, že majetkové rozdelenie sa nedá zrealizovať hneď a chvíľu to trvá. Samozrejme,že je vyskočilo jedno ALE. Im to teraz takto ako keby vyhovuje a pri rozhovore na túto tému som zistila, že vlastne nič neriešia. Že je to pre nich výhodné po finančnej stránke. Má zmysel skúšať sa ešte s partnerom na túto tému porozprávať, alebo to „zabaliť“? Sme spolu 7 mesiacov, vzhľadom na väčšiu vzdialenosť navštevuje teda len on mňa, keďže ja nemám za ním kam ísť. Je skutočne za tým len deľba majetku, alebo skutočne nevedia ísť od seba a ja som len v úlohe prievozníčky, alebo si cez nových partnerov riešia len svoju momentálnu krízu? Dôvod ich rozchodu bol,že nemôžu mať spolu deti. Zohráva aj tento moment svoju úlohu?
Ďakujem za odpoveď
Iva

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.