Časté změny nálad a "slyšiny"

Niky zeptal se před 2 týdny

Dobrý den, mám dotaz. Něco mě trapí delší dobu. Mám časté změny nálad. Mám partnerku, s kterou trávím hodně času, ale nebylíme spolu. Často, když se spolu bavíme, mě dokáže rozhodit a naštvat uplná hloupost a během pár vteřin, zas jí řikám, že jí nechci vidět, že chci mít klid a pak se to zase během chvíle otočí a chtěla bych s ní trávit každou volnou chvili. A pořád dokola. Někdy slyším při rozhovoru jiných jak mě „pomlouvají“ ale přitom se baví uplně o něčem jiném. Ale já mám přitom halucinaci nebo schyzu, nebo jak to mám popsat, že se baví o mě ale přitom třeba o mě nebyla vůbec zmíňka. Bylo by lepší pro mě, tuhle situaci řešit s psychologem nebo psychiatrem? Nevím přesně jestli jsem to dobře popsala, je to pro mě složité. Mám pocit, že se tato situace postupem času zhoršuje. Snažím se myslet na pozitivní věci, jít za svým životním cílem a soustředit se na konkrétní věc, ale bohužel mě stejně tohle „dožene“. Děkuji předem za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.