celulitida

Eliška zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, asi to je trochu triviální, ale chtěla bych znát názor ostatních. Můj partner mě tlačí do toho, abych se oblékala určitým stylem oblékání, ve kterém se vůbec necítím dobře. Líbí se mu například dlouhé sukně, ale já se v tom prostě vůbec necítím, ale on mi jich přesto několik  koupil a říká, že mu to vždycky libilo a že takhle nepůjde vidět moje celulitida. Ano, tak jako snad každá žena celulitidu mám, ačkoliv ne nijak výraznou, mám naprosto zdravou váhu (narozdíl od něj). Dost mi to ublížilo, mám teď problém se na sebe podívat do zrcadla a nevím, jak se k tomu postavit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.