Chaos v myšlenkách o vztahu

Luboš zeptal se před 2 roky

Dobrý den, potřeboval bych poradit nebo alespoň názor odborníka. Druhým rokem jsem ve vztahu s fajn ženou, vztah je, řekl bych, spokojený a ani jeden si nemáme na co stěžovat. Bohužel se stále častěji v myšlenkách vracím k dívce, do které jsem byl zamilovaný předtím. Je to takové složité, dívka o které je teď řeč mě brala 3 roky jako kamaráda a až když jsem se dal dohromady s tou, se kterou jsem teď, chtěla mít se mnou vztah. A já chtěl taky a dodnes nevím, proč jsem si vybral současnou partnerku – vztah máme sice spokojený ale nemohu říct, že bych jí nějak miloval, spíš je to jako žít s kamarádkou, cítím že tam prostě něco chybí. A k té dívce předtím pořád něco cítím, ale nemám si jak zjistit, jak je na tom ona.
Takže 1. nedokážu se rozejít s partnerkou, protože se mi nezdá že k tomu mám důvod, kromě toho že bych vlastně chtěl jinou. A vím že si nezaslouží abych ji takhle ublížil.
2. Myslíte že se to někdy změní, že třeba ta předchozí přestane být pro mě takovým vzorem dokonalé přítelkyně?
3. Vzhledem k tomu že mě současná partnerka fyzicky nepřitahuje, začínám občas pomýšlet na nevěru, z čehož se mi ze mě samotného dělá zle. Je nějaký způsob jak se toho zbavit?
Nikdy jsem nebyl takový ten „hajzl“, spíš oběť – předchozí partnerky mě podváděly a ani jedna nedokázala říct proč mi to udělaly, co jsem jim provedl. 
Dekuji předem za Váš názor. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Luboši,
jste příklad toho, kteří nežijí v souladu – myšlenky – city/emoce – tělo ….
Dejte to dopořádku … Tím všem prospějete
https://www.facebook.com/groups/179490315577854  – hledejte cesty, jak se spojit se svou vnitřní silou muže ?
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.