Chiméra

Anton Hladký zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den.  Jsem zdráv – a ch chci zůstat. Jak prosím rozeznám chiméru od skutečného zájmu? Život se má žít. Tudíž realizovat drobnosti i sny. Ale tu je nebezpečí, že se člověk zabývá různými módními vlnami, anebo něčím co ho po měsíci neopustí…Když nerealizuji – nežiji. Když skáču z módní vlny na vlnu plýtvám svým časem…Mě láká hrát na saxafon. Přitom nemám možnost kde hrát. Nemám okolí které by skutečně bylo hudební – zkrátka nemám to vůbec podmínky. Jak prosím rozeznávat chiméry od momentálních zaujetí?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milý Tondo,
když máte chut hrát na saxofon, najděte cestu jak … Saxofon – je modní vlna? Co to znamená – plýtvání časem – možná by bylo vhodné zkusit si konzultaci online nebo na živo. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.