Cholerický manžel

Irena zeptal se před 10 měsíců

Dobrý  den .Manžel  je cholerik a co se nastěhovali dcera s přítelem do druhého domečku který je na pozemku je s ním k nevydrženi. Dcera čeká miminko. Její přítel je státní zástupce dcera pracuje u soudu oba se mají rádi a rádi bydlí zde..ovšem  od velikonoc kdy Manžel řekl příteli dcery že pro něj do rodiny nepatří a že je jen cizí  pán co udělá dceri dítě. Od té doby jsem úplně vůči manzelovi apaticka chová se jako hovado. Řekla jsem mu že z něho mám strach a že 90%mě nemocí (fibromyalgie tetanie)mám z něho. Dcera i přítel mě ujistili že pokud by kupovali jiný dům kvůli tomu že by byla situace zde neunosná. vezmou mě s sebou. Kamarádka tvrdí že Manžel žárlí  že je dcera s partnerem spokojená a že ne mají rádi. Jenže  dceru to mrzí moc .teď bude mít narozeniny a ani nevím co bude. Vždy jsme se scházeli všichni (teď vidím i dcera s přítelem že ty roky předtím to byla z namzelovi strany jen přezvářka)tak se ani nedivím že na nějaké společné setkání již nedojde. Nevím jak se k takovému člověku chovat. Moc nemluvím je to lepší protože často dochází z jeho strany  k psychickým atakam vůči mě. Pobiram ID který je směšný a vlastně jsem finančně na manželovi závislá. Jinak by jsem ho už dávno poslala kamsi. Jde vůbec s takovým člověkem dále žít (26let jsme spolu  dříve to byl ten nejhodnějsi člověk co jsem poznala)možná že se začal měnit co začala dcera dospivat. A od té doby to je jen horší. Děkuji  za váš čas 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Irenko,
to je to, jsme zodpovědní každý za sebe, své emoce a zároveň se manželé stávají jedním tělem a duší. Tak a teď, babo raď. Podle toho, co píšete, měla byste vzít zodpovědnost za sebe a dovést manželství k rozvodu – neb to půsoní tak, že pro sebe nejste milujícími partnery – čímž si ubližuete i navzájem.
Tož tak – máte možnost se rozvést nebo projít obnovou manželství nebo zůstat v neuspojivém stavu přítomnosti (což se bude spíše samo zhoršovat)
Pokud budete chtít, jsem k dispozici  pro partnerskou konzultaci/terapii na živo nebo i online
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.