Choutky na jiné v manželství

Bětka zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den,
trápí mě jaká jsem. Mám nádherné manželství s mužem kterého moc miluju, záleží mi na něm a nic mi ve vztahu nechybí. I přes to mám už dlouhodobě (celoživotně) problém s tím, že mám potřebu flirtovat s jinými muži, mazlit se s nimi, líbat, ale více nepotřebuju. Nedokážu tomu odolávat a ani to mému manželovi přiznat. Ty ostatní muže mám vždy ráda, ale nic víc. Nikdy ten “vztah” nebo spíš stav přetrvává tak rok. Po každé když něco takového udělám mám poté výčitky, které mě trápí. Myslela jsem si, že když se vezmeme a budeme se snažit o mimínko už nikdy nic takého neudělám, ale udělala, zase. Pořád dokola stejná chyba. 
Už mu to nechci dělat, protože si dokážu představit jaké by to bylo hrozné pro mě kdyby tohle dělal. Ale nevím jak s tím přestat nebo zda to není nějaká lehká forma nymfomanie? 
Musím ještě zmínit, že jsem tento problém měla i v předchozích vztazích.

Děkuji za odpověď.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Bětko,
neumím jednoznačně odpovědět, spíše bych to viděla na konzultaci… Jedna z otázek: co by pro vás znamenalo, vzdát se toho… co by pro vás znamenalo, mluvit o tom s manželem… co je spouštěč toho, že jdete do tělesné intimity s jiným mužem …?  co vám to dává, krom výčitek?  Když budete mít chut, objednejte se osobně nebo https://rovena.info/psychologicka-online-poradna-zdarma.html .
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.