chovani-manzela

Lída zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, chci se poradit co dělat. Jsem 22 let vdaná, oba pracujeme ve stejné firmě. Dlouho jsme pracovali i na stejném oddělení. Od loňska jsem ale v jiném městě a změnila se mi i nápň práce. Dvakrát až třikrát do roka se musím účastnit různých porad po ČR. Podotýkám, že vždy jsem pouze na pracovní část a poté odjíždím, ale i tak je vždy okolo toho dusno. Manžel se mnou přestane komunikovat, po příjezdu má komentáře typu: užila jsi si to, s kým si si to rozdala. Je to čím dál horší. Teď přišel s tím, ať z práce odejdu a zůstanu doma. S tím ale nesouhlasím. To ho utvrdilo v tom, že si poradu užívám a není ochotný absoulutně diskutovat. Vždy ho to po pár dnech pustilo, ale tentokrát už nejsem ochotna to přejít. Jeho urážky mě opravdu bolí. Do manželské poradny odmítl jít. Nevím co s tím? Děkuji za radu. L.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.