Chování manželky

Petr zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den,
jsme s manželkou 9 let manželé, bydlíme spolu a nemáme děti, pouze pejska. Manželka se bohužel velice změnila, v posledních několika letech si velice domýšlí a upravuje si realitu k svému obrazu aby nikdy nevypadala špatně a vždy všechno byla moje chyba. Následně poté na mě křičí, vyčítá křivdy, které se nestali a jsou podle ní jak si je domyslela. Vadí jí naprosto všechno, že pomůžu kamarádovi, že po cestě z práce svezu kolegyni atd… Za celou dobu jsem manželku nikdy nepodvedl, jsem věrný, mimo byt odcházím jednou maximálně dvakrát večer s kamarády do hospody. Manželka mi vyčítá naprosto všechno, v záchvatech mi poté velice tvrdě nadává, tím myslím velice tvrdě (nechci to vypisovat sem, proto odkaz zde)
Nevím co mám dělat, přesvědčovat o tom že nemá pravdu nepomáhá, stále si tvrdí svoje lži a výmysly nevím jak dál…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milý Petře,
je na vás najít rovnováhu mezi tím, co je pro vás ještě přijatelné a co už ne …  Veřím, že cestu si najdete. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.