Chování mé matky

Pavlína zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den je mi 22 let moje matka je na mě dost závislá nechce abych si našla přítele a když jdu ven za kamarádkou tak mi říká v kolik mám dorazit,přitom už sem plnoletá a dost silně mě omezuje.Teď se vyskytl další problém můj táta minuly rok zemřel byli jsme u notáře a vše se dělilo napůl já mama a bratr,okradla mě o dědictví nedala mi žádné peníze,bratrovi je dala mě ne..Kamarádka mi říkala že obě dvě potřebujeme odbornou pomoc jenže ona to nechápe,také je pravda že mě citově vydírá a já sem až tak hodná že jí svým chováním nechci ublížit,chtěla bych to změnit být v téhle situaci tvrdší a říct svůj názor..Opravdu už nevím jak dál táhne se to už hodně dlouho..A celé žití s ní je vyčerpávající a na moji psychiku dost špatný ale to je na delší vyprávění.Důležitý problém sem napsala a zkrátila to,sem bezmocná.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Pavlínko,
na tuto vztahovou hru musí být dvě. Je vám 22let , jste samostatná dospělá osoba … mužete žít samostatně – tzn. odstěhovat se … jít do světa – to je vaše cesta k dospělosti.
Přeji dost odvahy a uchopit vlastní život. 
Pokud to nedokážete – prohlédněte si své strachy. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.