Cipralex-navýšení dávky

zuzazlin zeptal se před 2 roky

Dobrý den,před 2 měsící mi byl předepsán OL antidepresiva Cipralex na úzkosti,beru 1x ráno 10mg,hodně se to zlepšilo,ale pořád to není ono,občas přichází ve slabší míře nervozita,tlak na hrudi.Chtěla jsem se zeptat jestli to není nízká dávka a nebylo by lepší navýšení na 15mg,nebo je 2 měsíce ještě krátká doba a mám vydržet?Můj lékář má teď bohužel 2 týdny dovolenou.děkuji Krajčová

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

hmm …
a psychoterapii, to jest zkoumání sebe sama a práce s vnitřním světem vaším – to neplánujete? Taky existuje narkóza, při té necítíte nic…. – to je samozřejmě ironie …
dva měsíce je dostatečná doba, 10mg obvykle taky odpovídající dávka, ale asi můžete zkusit i 15mg, pokud je to jediná cesta, kterou chcete jít… pak to samozřejmě proberte s doktorem.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.