Cítí je mně něco?

Enella zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den,
je mi 32 let, jsem svobodná a bezdětná. Už od mých 20 let se mi líbí jeden muž, (podvědomě jsem si myslela, že se mu také líbím) který je o 8 měsíců mladší než já. Má 2,5 letou dcerku a s tou partnerkou se rozešli cca před půl rokem, důvod neznám. V prosinci jsme si začali na Messengeru psát a 4 krát jsme se sešli během měsíce, z toho 2 krát jsme měli úžasný sex, jak už to u žen bývá, tak i u mě se do toho zapletli city, on nedal nic najevo z jeho strany. Jsem hodně komunikativní a chtěla nejsem být i v kontaktu s ním, takže jsem mu každý den začala psát spoustu zpráv, načež mě asi třikrát upozornil, že ho nemám zprávama zahlcovat, na to začal reagovat tak, že neodepisoval, na telefonu, později i Messengeru si mě zablokoval a 22.1. to se mnou i ukončil, důvod, že už jsou ty zprávy neúnosné atd., já jsem se s tím odmítla smířit a on ví, že jsem žárlivá, tak mi 31.1. napsal, že má jinou známost a přitom 25.1. mi ještě psal, že nikoho nemá, myslím si, že už nevěděl jak se mě má zbavit, tak si tohle vymyslel a utvrzuje mne v tom i to, že na WhatsApp mi napsal, že pokud té jeho známosti nevěřím nebo nechci věřit, zablokuje si mě i tam (COŽ NEUDĚLAL). Zprávy ode mně ho obtěžují, chápu ho, ale přece kdyby mu na mě vůbec nezáleželo, nevnucovali by mi svojí pravdu o své známosti, na WhatsAppu by si mě dávno zablokoval a už vůbec by si nečetl zprávy, které mu píšu???
Rozumím tomu, že uháněním ničeho nedosáhnou na naopak, jenom chci znát váš názor, myslíte si, že mu na mě záleží???
 
Děkuji ☺️

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá enell,
mno – názor na co? že jste ztratila cit pro míru? ano, muže se stát, že přetlakem vyvoláte odpor a  v podstatě hluboký nezájem. Jeho city patrně nebyly tak hluboké, jak byste si přála … pro další život doporučuji knihu: Mars a Venuše si spolu začínají.
chápu, že to bolí, bolesti se věnujte a uzdravte si ji … at jste svobodnější.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.