co dál- syn přestal uklízet

Jiří zeptal se před 2 týdny

Dobrý den,měl bych dotaz..manželka má bratra ,ktery bydlí v rodinem domě s rodiči.
Přestal chodit do zaměstnaní a věnuje se farmařině,jak tomu říka.ale trochu ledabyla a od te doby přestal uklízet,ale spíše jak bych to řekl stlát si pod sebe ,všude se po zemí valí nepořadek ,hnuj,vykaly po psech,které jen zakryje papírem,skořapky od vajíček na zemi..nejde to snad ani popsat ,nechapu jak to může v tom nepořádku žít ,.opravdu humus. jemu 40let ,řekl bych že je to na psychologa v čem tam žije . Když mu rodiče něco řeknou ,tak jen odvětí at se starají o sebe a předhodí jim ,jejich nějaký nedodělek na statku.
Dotaz mám ten ,že si oni neví rady,starnou a za chvili dum nejspíš budou obývat potkani.
Vím že pokud on sám nebude chtít situaci změnit ,tak je těžko s tím pracovat..není to hloupy člověk..vystudoval s maturitou..není alkoholik..jen prostě si v bydlení děla hnus humus.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.