Co dál ve vztahu?

Tess zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, jsem ve vztahu 9 let a máme spolu 1 dítě. Partner začal mluvit o dalším dítěti, že by chtěl. Zároveň jsem mu ale v telefonu přišla na poměrně rozsáhlou konverzaci s jinou ženou. Řekla jsem mu, že se mi nelíbí, jak si s dotyčnou píše. A že se v této situaci nechci snažit o druhé dítě. Teď se on tváří strašně ublíženě, že jsem mu vlezla do telefonu, že s dotyčnou nic fyzického neměl. Jenže já jsem už pár měsíců měla divný pocit z našeho vztahu a nechci jít do dalšího dítěte s člověkem, kterému úplně nevěřím. Jinak dotyčná je údajně zadaná, tak podle mě můj partner vyhodnotil, že spolu stejně nakonec nebudou. Ale to jen můj názor. Každopádně nechci být nějaká druhá možnost, když mu nevyšel románek s jinou ženou. A další dítě do toho už vůbec nechci tahat. Co byste nám poradila? Díky za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.