Co dělat?

Lucka zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
před rokem jsem začala něco jako vztah s úžasným mužem, všechno bylo krásné v pořádku, vídali jsme se docela často vzhledem k jeho práci… byl to dá se říct vztah na dálku. Po nějaké době se mi začal stranit, nechápala jsem proč ani mi to nikdy neřekl, vždy se jen omluvil a bylo to v pořádku. Postupně jsme se docela odcizili a už se neviděli.. Jenže já od té doby nemůžu navázat jakýkoliv vztah nebo známost, stále všechny srovnávám s ním, když na něj konečně přestanu myslet tak ho někde vidím a je to nanovo. Někdy si říkám že by mi stačilo si vyjasnit co se stalo a měla bych klid, ale je tam i ta malá část která ho chce zase zpátky, proto si nechci s nikým nic začít, co kdyby náhodou. Prostě nevím co mám dělat. Budu moc ráda za radu.
Moc děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lucko,
chápu vaše trápení, je potřeba uvidět situaci tady a ted? Položit si otázku, je tu ted se mnou? není… naučit se propouštět a neplpět – můžete se stavit na léčebnou meditaci – najít podcast od Petra Casanovy o rozchodu…. 
Přeji vše dobré,

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.