co je se mnou

Michaela zeptal se před 3 roky

Dobrý den, 
ráda bych zjistila jestli se mnou něco není. Od listoladu jsem téměř každý den brečela klidně i tři hodiny vkuse a většinou i bez důvodu, doprovázelo to i sebepoškozování, ale to řešit teď nechci. Zhruba na začátku března tohle období ustalo a i kdyz teď brečím třeba týden každý den, už to má alespoň důvod. Nicméně, za poslední cca tři týdny – měsíc se mi vyskytují divné vize. Ukazuje se mi obrázek jakoby mé smrti a opakuje se, každou myšlenku, že dožiji déle než 20 let můj mozek úplně blokuje. Nic mi nepřijde reálné a nemám žádné emoce a reakce kromě záchvatů agrese, kdy mám zas extrémní reakce které neodpovídají tomu na co reaguji. Mám pocit, že mi je všechno jedno, ale přitom mám přehnané reakce. Tohle se mi ještě nikdy předtím nestávalo, emoce se mi mění rychle, jsem velmi labilní. Ale nikdy ne tak, že mi je to buď úplně jedno nebo mě to je  extrémně naštve. Dále když jsem s přítelem, což je jedna z mála chvil kdy si přijdu reálně, mám pocit, jakoby tam měl s námi být někdo třetí a tento pocit se už několikrát opakovat. Prosím o pomoc a velmi si vážím jakékoliv odezvy.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.