Co s tím?

Anna zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den, obracím se s prosbou abych sama konečně našla nějaké řešení, jak se že všeho vyplácat protože už skutečně nevím, co dělat. 
Je tomu cca měsíc, co se se mnou přítel rozešel během dohadování/hádky se slovy „Nevím, zda je to správné rozhodnutí, ale asi bude lepší, když se rozejdeme,“ což jsem v té chvíli tak nějak akceptovala, ačkoliv mě to hodně mrzelo a zasáhlo natolik, že jsem sama nevěděla co pořádně říct. Nicméně, po rozchodu jsme si nějak psali a já za ním jednou jela, pretože byl ve špatném rozpoložení a já o něj měla strach. Tak nějak to ale spustilo vlnu událostí, které jsou zcela mimo mé chápání. Pokud shrnu naše následné debaty stylu; „Chci s tebou byt“ a „nechci s tebou být“ nebo „chuť by byla, ale mám strach“ kdy pak proti mě začal používat má slova, že já jsem přeci rozhodnutá s ním už nebýt, a tak podobně. Vše to ale vyústilo v momentě, kdy po jedné akci se na mě, pod vlivem, vrhl jako na lehkou děvu za což si vysloužil facku. O několik minut později mě prosil, ať se k němu vrátím, že mě miluje, atd… Což jsem odmítla, neboť byl pod vlivem. 
Po pár dnech jsem ho tedy požádala, aby mě nechal být když si ze mě očividně dělá jen srandu, a jelikož k němu stále city mám, tak mi to ubližuje hlavně proto, že nic z toho co se po našem rozchodu stalo nedokázal vysvětlit. Udělal mi tím vším v hlavě bordel, tudíž se v tom do teď, i když se dobu nebavíme a ignorujeme se (já se toho tedy držím, ale od společných přátel sonduje informace o mě) stále plácám, nedokážu si vysvětlit tohle chování které jsem u něj po dobu vztahu nezažila. Dokázala by jste mi nějak poradit? Děkuji. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.