co-s-tim

Jita zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den.Moje maminka 72let se ke mě nikdy moc nechovala vřele. Žádné laskavé obejmutí, žádná pusa.Často jsem byla nemocná a hodně dní po nemocnici, tak je možné, že si je mě nenašla cestu…..? Naopak moji starší sestru miluje, pořád ji upřednostňuje, vše jí odpustí.Na jednu stranu jsem ráda, že mají pěkný vztah, líbí se mi to, ale na druhou stranu mě velice mrzí a bolí, že takový vztah mamka nemá i ke mě. Nejvíc mě mrzí, že když přijde na návštěvu a to kolikrát i neohlasena a mě třeba není dobře, nebo něco dělám a ona se nahrne k nám domů a přijde vždy s takovou bojovou náladou. Např :ty seš zase nemocná? Ty zase uklízíš? Děti jsou zase zalezlý v pokojíčku? Ten váš pes furt štěká, jak jste ho vychovali? Pořád mám pocit, že je vše špatně a ta její negativní energie mně a už i manžela a děti dost ubíjí. Při poslední návštěvě se mi už udělali mžitky před očima a začalo mě šíleně bolet levé rameno, myslela jsem jsem, že omdlím. Po její návštěvě mám vždycky nutkání prodat byt, všechno opustit a utéct, odstěhovat se někam daleko. Jsem pořád smutná a v nervech s čím zase mamka přijde. Prosím, poradíte jak se k tomu mám postavit? Moc Vám děkuji. Jitka 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Jituško,
těžko říci, co vše hraje roli ve vašem komplikovaném vztahu. Vám doporučuji terapii na vyrovnání se s tím, jak to je – možná je klič v rodinných vztazích, možná v minulých životech … avšak je na vás, abyste pořešila své dětské čekání na lásku od mamky a svou frustraci z toho, že má mamka stále kecy. 
Ráda vás potkám ve své psychologické poradně na živo nebo online

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.