Co s tim?

Eliška zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, zakoupila jsem se do svého nadřízeného. On mi asi 5 měsíců daval signály, typu, dlouhé koukání do očí, úsměvy, párkrát se dotknul mých prstů, několikrát denně mi volal, pracovně, ale vždy se zeptal i na osobní věci, dokonce mi sveroval úkoly, které by jiným nevěřil.Na jedné akci si pro mě přišel a tak jsme si povídali,  já jsem byla trošku ovinena a řekla jsem mu, že je hezký,,,on mi na to odpověděl, že mu to moc lidi neříká a ať si na něho dám pozor, já jsem mu pak řekla, aby na to do pondělí zapomněl a nevracel se k tomu a no to mi rekl, ze ne, ze na sebe muzeme mrkat.V pondělí za mnou přišel a nic neřešil, další dny byl na mě abnormálne milý, zastal se mě i na poradě, dokonce mi volal a řekl mi, že v určitý den a v určitou hodinu bude v práci, že se musí na něco podiva(ve večerních hodinach)já mu pak jen napsala, at má příjemnou noční směnu( jako vsuvku v pracovnim reportu), neodepsal. A za týden mi řekl, že se ještě vrátí k tomu, co se stalo – prý alkohol může ve větší míře škodit a že jsem mu narušila jeho osobni prostor, že jsem stala u něho moc blízko a lidi nás viděli, a ať si na něho dám pozor, já jsem mu odpověděla, že až tak moc opila jsem nebyla a že mi slíbil, že na to zapomene. On se u toho smál, neřekl mi to s vážnou tváří, ale ani se mi u toho nepodival do očí a řekla bych, že predemnou skoro utekl. Vubec nevim, co si mam o tom myslet, jsem zmatena a hlavne se me to trosku dotklo, ze mi to rekl a pripadam si hloupe. Je to můj ředitel, takže s ním musím jednat,,ale po tom co co mi řekl, s tím budu mít problém.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.