Co si myslete o jeho chovani? Mam s nim jit do psychologicke poradny?

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvíCo si myslete o jeho chovani? Mam s nim jit do psychologicke poradny?
Katerina Manova zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám ročního syna s přítelem, teď už bývalým, protože se semnou opakovaně rozcházel, říkal, že to bylo v afektu, kvůli svým problémům v práci nebo kvůli tomu, že mu umřela před rokem matka.. Poslední měsíce mě prosil o návrat a všude mě hledal, tak jsem mu dala poslední šanci, že se budeme stýkat trikrat týdne,  protože se vytrvale a dlouho snažil mě získat zpět. První asi dva týdny byli s ním ideální, byl velmi pozorný a milý ke mě i k malému. Po té se začal měnit a skoro denně proti mě vůli vtrhaval násilím do mého bytu po domluvě, že se budem stýkat trikrát týdne, tak to nedodržel a vtrhava mi do bytu, vždy mě čeká na lavičce až přijdu domů. A pak násilím mi vnikne do bytu ve kterém si pořád klade podmínky a rozkazuje mi. Ale někdy jsme měli i hezké chvíle. Říká, že chce semnou bydlet. Už to trvá delší dobu. Párkrát jsem volala i policí, která ho přistihla dvakrát v podnapilem stavu. Odvezli ho na zachytku. Má výkyvy nálad, je ve znamení raka. Jednou je ke mě moc milý a pozorný a ríká, že syna miluje i mě a že s ním chce být denně.. Nosí dárky. A na druhou stranu mi ubližuje tím, že mě vůbec nerespektuje. Už několikrát jsem mu hrozila soudem ohledně styku s dítětem a marně, na to mi odpovídá, že mi vykrade celý byt. Koupil mi tehdy postel a skříně do bytu po mém porodu. Říká, že to byl důkaz lásky. Ze jinak lásku dávat neumí, jen slovy a dary. On zde nemá trvale bydliště. Pořád jsem mu říkala, že mi nemůže násilím vtrhaval do bytu, ale bez úspěchu. On říká, že chce být se synem a semnou denně. A že mě moc miluje. Přitom skoro pořád mluví jen o sobě. Dělal mi akorat nákupy. Když jsem mu řekla, že už to vážně dám soudně ten styk s dítětem po té co mi kopal do dveří když mě nerespektuje, tak mi řekl posledně, že se mě nevzdá a že chce semnou zachránit vztah a jít do poradny. I se tam objednal a chce tam jít semnou, ale já už s ním týden nemluvím. Myslíte, že bych měla s ním do té poradny jít?? On stále říkal, že tam semnou chce jít, že mě miluje. Každý den mě všude vyhledává, když neoteviram kope mi do dveří a vyhrožuje, že zavolá policii když mu neumožním syna vidat. Asi se neumí ovládat. A nevím zda se to dá léčit? Já nevím jestli do té poradny mám s ním jít, už mu nevěřím. Je možné, že by mu to pomohlo?Poradíte co v takové situaci dělat? Dekuji

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.