Další šance v manželství

Barbora Panková zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, před deseti měsíci, si našel manžel milenku. Neustála jsem to a vyhodila ho. Jsme spolu 12 let a máme dvě děti. I když manžel žil s ní, nedokázali jsme se jeden od druhého odpoutat. Stále jsme k sobě něco cítili. V březnu tohoto roku se manžel vrátil, ale po třech týdnech jsem ho poslala zpět za ní. Viděla jsem, že jí má stále v hlavě. Manžel je hrozný introvert a vše drží v sobě. Ale znám ho a umím s ním trochu pracovat. I po opakovaném odchodu, jsme chtěli být pořád spolu. Manžel přiznává, že nás má rád obě, ale já a děti jsme pro něj víc. 18.6. jsme měli rozvod. Dali jsme si ještě jednu šanci a vzala jsem ho zpět. Manžel odmítá psychologa, proto volím poradnu. Prosím poraďte, co máme dělat, abychom to překonali. Mluvíme spolu hodně, ale jak mluvit, chovat se, abychom toto období ustali. Pořád se milujeme, ale stále je v tom jiná žena, i když s ní kontakt přerušil, v hlavě ji ještě stále má. Přejeme si, abychom vše urovnali a nedělali už chyby jako předtím. Každý si své chyby uvědomujeme a chceme na nich pracovat. Děkuji za odpověď. Bára
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Báro,
je to práce manžela, vnitřně propustit milenku a věnovat se žité realitě. Hezká kniha na rovnání si myšlenek lásky a vztahu je kniha Nevyšlapanou cestou od Scott Pecka – může inspirovat k uchopení vnitřního stavu. Život je dlouhý, jiný člověk muže rozjitřit naše city, ale pokud pečujeme o svůj základní vztah a víme, kde stojíme, je to situace, kterou ustáli i jiní. Je třeba vědomí, že nemohu být na dvou místech …  Vy jen přijměte to, že muži se toto stalo a nepřipraven si s tím neuměl poradit, tak mu jen dopřejte čas, aby se situací vnitřně popasoval.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.