deprese

Jana zeptal se před 1 rokem

Poslední dobou mám docela deprese a pocit samoty a taky pocit toho, že jsem úplně na dně a jsem jen odpad země. Je to pár týdnů co moje, teď už bývalá nejlepší kamarádka, mě odkopla jako kus hadru, prostě jsem se jednoho dne vzbudila a kouknu se na snapchat a tam jsi mě blokla, kouknu se na instagramu a tam také a když jsem ji psala do sms, tak mi napsal důvod.
Abych vás uvedla do situace, myslí jsi, že jsem jí ukradla takovou dražší nabíječku🙄, prostě nabíječku, kterou má asi každý doma a proto se semnou nebaví, kdyby aspoň jen ona, ale teď o mě všem říká, že kradu a kvůli tomu se semnou nebaví i dalších pár lidí. 
Kdyz jsem jí řekla, že jsem to opravdu nebyla já a že jí beru jako sestru, tam mi odpověděla jen, že jí je to jedno. Nějak mě to netrápilo pár dní, ale pak jsem si vzpomínala na naše zážitky a prostě na to, že se známe fakt dlouho a vždy jsme při sobě stály a že ji beru, jako moji vlastní ségru. 
Nevím už co mám dělat, každý večer probrečím, protože mi hrozně hrozně moc chybí a ano uvědomuji si, že to asi není dobrá kamaradka pro mě a nechci ani slyšet to, že bych jsi s ní měla promluvit, protože ona semnou nechce mluvit, už jsem se o to snažila a i když mě už nemá ráda a nebaví se semnou, tak ji furt nejvíc miluju a dala bych za ní cokoliv na světě, jen aby se zas semnou bavila. Možná si budete myslet, že jsem šílená, že takových lidí ještě bude… protože nebude a každej je nějak výjmečnej a asi každej chce mít nějakého člověka ve svém životě, který se s vámi bude smát, dělat kraviny, budete se mu svěřovat a budete ho brát, jako rodinu. No já o toho člověka přišla a navždy pro mě bude výjimečná a budu na ní vzpomínat, jen ten pocit, když vim jak skvělej se má i beze mě. Ten mě děsí kazdej den víc a víc a už fakt jsem tak zoufalá, že píšu i sem, protože nikdo mě nemá vyslechnout, to vždycky dělala ona… ale tak řekla jsem si, že to zkusím vaší radu, jsem fakt na dně. Poraďte mi co mám dělat prosím. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Jani, 
chápu vaši bolest, i to, že je náročné se s tou zradou vyrovnat… vzpomínám, když jsem se na základce ve třídě octla mimo moji původní partu, včt. kamarádky nejky. To víte, že mne to mrzelo, ale holt jsem se porozhlédla po třídě znovu a uviděla jiné lidi, se kterými jsem se do té doby moc nebavila – ocenila jsem jejich hodnoty a jedna z nich je moji kamarádkou dodnes. (i když s nejkou jsme se dali po několika měsících opět  dohromady, noví kamarádi zůstali a byli kvalitnější než někteří z té původní party ;)  Tak nevěšte hlavu a podívejte se po světě novýma očima … :) moc vám přeju, abyste našla novou důvěrnou kamarádku … nevím, kolik vám je, ale získáváte zkušenost, že je dobré mít více vztahů … 
Držím palce.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.