Deprese, alkoholismus

Karolína zeptal se před 2 roky

Dobry den, mam strach o sveho kamarada, zacal pit, ma patovou pracovni situaci, bez penez… Lecbu odmita nastoupit, protoze by prisel svou nepritomnosti o firmu a strechu nad hlavou, neji, nespi, nefunguje a ja nevim co s nim, minimalne by by byl fajn alespon pravidelny rozhovor s terapeutem…ale na to bohuzel mema financni prostredky. Moc prosim o radu, kam se popr.obratit

Dekuji za odpoved
Karolina Korecka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Karolínko,
chápu, že byste mu ráda pomohla, avšak pomoci mužeme jen tomu, kdo spolupracuje… to je rada pro vás – zkuste se ho poptat, co skutečně chce a jestli je ochoten něco změnit… delat stále stejné věci a čekat jiný výsledek je bláznovství …
Alkohol nic neřeší – obvykle situaci zhoršuje …
moc nevím, co poradit – jestli konzultaci s právníkem ohledně firmy …  pokud on nebude chtít, tak my dvě se tu mužeme vyčerpat a bez výsledku… pokud ON bude chtít řešit alkohol – zavolejte – probereme možnosti…. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.