Dieťa a otec

Jaroslav zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň
Neviem či to nazvať problém, matka uniesla malú z Bratislavy na východ do Prešova. Podľa Rozhodnutia súdu ju mám sobotu vyzdvihnúť Prešove to znamená odchod Z BA ráno o 3 a doviesť na zad do BA sobotu, reálne sme na zad o 15 hod. Následne v nedeľu ju odviesť na zad, za víkend 2000 km, trváto už 6 roky. Ako mám to dieťa vychovávať, ?? Ako si má vybudovať vzťah z otcom ako to mám psychicky a fyzicky utiahnuť , tak isto finačne to nejde matka dieťaťa nijak nepodielá na styku, dieťa manipuluje, zaistené dôkazy z PZ. Platiť hotel v PO to nejde, stačí výdaje na cestách a po ďalšie dieťa má svoju rodinu v BA ako babku, sesternice…. Do mesiaca je to 4000 km na otočku, je to nezvládnuteľné, sudkyňa sa tvárí ako to neviete zvládnuť, tak nemáte záujem o dcéru . Dieťa sa jasne odcudzuje lebo už nevládzem chodiť na otočku a východ. za celé obdobie som pre jazdil za malou 250 000 km, naozaj už stačilo za 6 rokov . Čo ďalej?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.