Dite

Zuzana zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den,před rokem sme se rozešli s partnerem a 5ti leta dcera šla se mnou.nemame nic dané soudem,ale domluvili sme se ze jednou za 14dni bude dcera u otce na vikend a plus 3dny v týdnu.jsem ted v novém vztahu a přemýšlím o odstehovani za přítelem i s dcerkou,jenže by to znamenalo že by sme byly cca 2,5hodiny od jejího otce.neni s nim moc dobrá domluva a tak se bojím že bude chtít stridavou péči.tak me zajímá jaké mám možnosti nebo co dělat.dekuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Hezký den Zuzko,
z psaní nevím, zda je dceři nyní 5let nebo ji bylo před peti lety 5 let.  Mno, jednoduché to není tak jako tak. Čím díte starší, tím více by mělo být přihlédnuto k jeho přání. Já osobně jsem proti dvěma školám a nekontinuitě mimoškolního prostoru. Příběh vaší rodině neznám, težko se k tomu tedy od stolu vyjádřit konkrétněji. V obecné rovině mužete následovat svého partnera – doufám, že je to vskutku kvalitní vztah, který stojí za to, a vytvořit domov sobě i dceři. A zachovat kontakt s otcem 1x za 14dní. Život není podle našich snu, je třeba přijímat realitu… pokud možno domluvit se … mužete požádat o konzultaci s otcem dítěte např. u mne či někoho podobného. 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.