Dítě a naschvály

Soňa zeptal se před 3 týdny

Dobrý den,
už to bude rok co jsme se s partnerem rozešli. Ale bohužel mě neustále volal a obtěžoval, máme spolu 10,5 letitého syna. Naschvál si začal s moji kamarádkou, která už kamarádkou není a na mě to padlo do té doby jsme věděla, že se vracet nechci takhle vím to pořád že nechci, ale vadí mi že je s ní. Začal se najednou věnovat synovi a kupovat si ho dárky, bere ho na vyýlety a to moje dítě když chci jet na výlet já je otrávený že někam musí protože, každý víkend je nekde pryč s tátou. Včera jsem to už nevydržela, protože místo aby řešil syna s semnou volá je mu a domlouvá se s ním bez toho aby se domluvil s semnou. A tak jsem bouchla a synovi řekla nějaké věci třeba to aby si uvědomil jak byl u táty když jsme se rozešli jak moc času s ním trávil a že od té doby jak je s ní tak ho najednou chce. A aby si uvědomil jak se ke mě choval a vlastě chová a jestli se tak chová i k ní?Už nevím jak dál. Miluju toho svého pupíska nejvíc na světe, ale asi je potřeba aby si začal uvědomovat nějaké věci? Nebo to je špatně…? Děkuji Soňa

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.