Zlata Brijarova zeptal se před 1 měsícem

Dobry den, 2lety syn byl ted 2x po sobe vazne nemocny a museli jsme kvuli tomu byt hospitalizovani v nemocnici…(celkem asi 14 dni). Po navratu domu zacal delat hystericke sceny pokazde, kdyz jsme mu chteli delat cokoli, co nechtel/co se mu nelibilo (podavani leku, prebalovani…),…popripade se v noci s placem
vzbudi a sceny dela bezduvodne taky…a trva asi 5 minut, nez ho zklidnime (vzdy pomuze nechat ho vyplakat, vyvztekat a nabizet lahev s pitim, se kterou nejdriv hazi a pak ji prijme)… Je to uz i nebezpecne, protoze do vseho zacne mlatit hlavou bez premysleni… V nemocnici jsme ho nekolikrat za hodinu museli dva drzet a nasilu do nej strikackou davat tekutiny, leky apod., vzdy se branil, vztekal a plakal, tak si myslime, ze ho to poznamenalo a ma kvuli tomu ted ty stavy…drive to nedelal… poradite, co s tim? Dekuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.